Nerezové topení

Instalační a stavebně-funkční prvky z nerezi mají v moderní domácnosti nezastupitelné místo. Mezi moderní trendy patří nástup nerezivějící oceli mezi stavebně-instalační materiál. Typickým představitelem tohoto trendu je nerezové topení.

Nerezové topení – systém vytápění s nekonečnou životností

Systémy vytápění či jen jeho některé prvky z nerezivějící oceli zajišťuji prakticky neomezenou životnost otopného systému.

Výhody systému vytápění z nerezivějící oceli

inox-radiator-03

 • Ve srovnání s klasickými materiály není potřeba pro nerezové topení žádné povrchové úpravy.
 • Nerezové radiátory umožňují například bezpečné sušení ručníků bez nebezpečí vznikající koroze.
 • Povrch otopných těles a potrubí z nerezi bez ochranného nátěru zajišťuje lepší přestup tepla do místností.
 • Trubky se nezanášejí korozním výkvětem, nedochází k jejich prorezivění a odpadá tak riziko náhlé havárie při průrazu zkorodovaného místa tlakovou vodou.
 • Systém vytápění, je-li proveden z nerezi v celém rozsahu, umožňuje vytápění nižší teplotou topného média bez rizika nízkoteplotní koroze.
 • Vysoce ceněná je designová hodnota nerezových radiátorů i trubkových rozvodů. Je-li systém vytápění vhodně do domácnosti navržen, nehýzdí ji, ale může naopak svými liniemi podtrhnout celkový ráz místností.

 

Nerezové systémy vytápění z naší produkce :

Vyrábíme a dodáváme celé systémy nerezového topení do bytů , domů i firem. Systém vytápěné sestává z několika částí :
inox-radiator-04

 1. Nerezový zdroj tepla – plynový kotel, kotel na pevná paliva, kotel na kapalná paliva, solární kolektory apod. – důležitý je výměník tepla a potrubní systém provedený z odolné nerezivějící oceli.
 2. Nerezový akumulační zásobník – nerezová tlaková anebo netlaková nádoba s funkcí akumulace tepla. U některých systémů vytápění se nevyužívá.
 3. Nerezová otopná tělesa – nerezové radiátory, nerezové koupelnové žebříky, podlahové topné hady, nerezové sálavé panely.
 4. Nerezové instalační potrubní rozvody – veškeré trubky provedeny z nerezi zaručují odolnost celého otopného systému proti korozi.
 5. Systém měření a regulace otopného systému – programovatelný termostat.

Vyžádejte si nezávaznou nabídku na nerezové topení

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět poptávky

Podrobný popis

Místo realizace zakázky (vyžadováno)

Antispam : Zadejte text na obrázku
captcha

Popište prosím co nejpodrobněji Váš požadavek na nerezové systémy vytápění nebo související služby, které poptáváte. Náš pracovník se Vám k Vaší poptávce vyjádří hned jak to bude možné, nejpozději však do 2 pracovních dní.