Ocelové a nerezové brány a vrata

Brány a vrata do oplocených prostorů nebo sloužící jako přímé vjezdy do budov jsou nejen funkčními prvky, ale jsou na ně kladeny také vysoké estetické nároky. Proto se na projektování bran a vrat podílejí nejen konstruktéři, ale také designéři a architekti.

Citlivé začlenění vrat a brány do designové koncepce mateřské budovy, případně jejich začlenění do jednotného vzhledu s plotem, je jedním ze základních požadavků na designovou čistotu návrhu.

Mezi funkční požadavky na brány a vrata dnes ve většině případů patří také automatické otevírání na dálkové ovládání.

 

Vyberte si ocelové nebo nerezové brány a vrata z naší produkce

Vyrábíme brány a vrata, jejichž základním konstrukčním materiálem je uhlíková anebo nerezová ocel. Ocel tvoří buďto hlavní nosnou a funkční konstrukci, anebo jsou brány či vrata celoocelové.

nerez-brana-15

Vyberte si z nepřeberného množství variant a možností. Zvolíte-li libovolnou kombinaci oceli s dalším materiálem, vždy bude výsledný dojem a provedení na vysoké úrovni. Anebo se spolehněte na naše zkušenosti či estetickou kreativitu našich designérů a konstruktérů a nechejte si zpracovat designový a konstrukční návrh řešení Vašeho projektu.

Možná materiálová provedení vrat a bran :

  • Celonerezová vrata a brány – nosné a funkční prvky jsou společně s designovými prvky kompletně vyrobené z nerezové oceli. Povrchová úprava – mořená, leštěná nebo matná nerez.
  • Celoocelová vrata a brány – nosné a funkční prvky jsou společně s designovými prvky kompletně vyrobené z uhlíkové oceli. Povrchová úprava – komaxitová barva, nátěrová barva.
  • Vrata a brány v kombinaci ocel a dřevo – nosné a funkční prvky jsou vyrobené z uhlíkové oceli, pohledové prvky ze zákazníkem určeného dřeva. Povrchová úprava – ocel: komaxitová barva, dřevo : lazura, mořidlo, lak.
  • Vrata a brány v kombinaci nerez a dřevo – nosné a funkční prvky jsou vyrobené z nerezové oceli, pohledové prvky ze zákazníkem určeného dřeva. Povrchová úprava – ocel: moření, leštění, dřevo : lazura, mořidlo, lak.

Proč doporučujeme nerezové brány a vrata ?

  • Luxusní vzhled – zvláště v kombinaci s dalšími materiály (dřevo, uhlíková ocel)
  • Vysoká praktičnost – nerezové prvky nepotřebují kromě občasného umytí žádnou údržbu
  • Dlouhá životnost – i při intenzívním používání se vzhled a funkčnost konstrukce z nerezu nemění po desítky let
  • Značná odolnost – nerezovébrány a vrata jsou velmi odolná proti agresívním chemickým látkám a otěru (lidský pot, kyselé deště, omak)
  • Velký výběr – možností vzhledu a technického řešení je nekonečné množství

Reference :


nerez-brana-01

nerez-brana-02

nerez-brana-03

nerez-brana-04

nerez-brana-05

nerez-brana-08

nerez-brana-09

nerez-brana-11

nerez-brana-12

nerez-brana-14

 

Vyžádejte si nezávazně naši nabídku na ocelové brány a vrata

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět poptávky

Podrobný popis

Místo realizace zakázky (vyžadováno)

Antispam : Zadejte text na obrázku
captcha

Popište prosím co nejpodrobněji Váš požadavek na brány a vrata nebo související služby, které poptáváte. Náš pracovník se Vám k Vaší poptávce vyjádří hned jak to bude možné, nejpozději však do 2 pracovních dní.