Ocelové a nerezové klece a kotce pro zvířata

Klece pro exotické ptákyKlece a kotce pro zvířata z uhlíkové nebo nerezové oceli patří mezi nejčastější objednávky zakázkové zámečnické výroby. Klec pro zvířata nebo kotec pro psa musí splňovat všechny základní požadavky :

 • Pevná a odolná konstrukce – musí odolat všem způsobům namáhání, která je u chovaných zvířat možné předpokládat.
 • Bezpečnost pro chovaná zvířata i pro chovatele – klec a její konstrukce nesmí zvířeti způsobit újmu na zdraví ani při intenzívních pokusech o její překonání.
 • Zdravotní nezávadnost použité povrchové úpravy – správná volba nátěrů u ocelových klecí a kotců – zde jsou jednoznačně ve výhodě klece nerezové.
 • Nenáročnost konstrukce na údržbu – ideální jsou z tohoto pohledu opět klece a kotce vyrobené z bezúdržbové nerezové oceli.
 • Funkčnost klece s ohledem na druh používání – musí umožnit chovateli snadný a bezpečný přístup k chovaným zvířatům, krmení zvířat, čištění klece
 • Estetické provedení – design klece či kotce musí splňovat estetické nároky chovatele a brát na zřetel okolí, do něhož bude konstrukce ustavená.

Proč doporučujeme klec nebo kotec z nerezové oceli

 • Luxusní vzhled – zvláště v kombinaci s dalšími materiály (dřevo, sklo, uhlíková ocel)
 • Vysoká praktičnost – nerezové klece a kotce nepotřebují kromě občasného umytí žádnou údržbu
 • Dlouhá životnost – i při intenzívním používání se vzhled a funkčnost klece z nerezi nemění po desítky let
 • Značná odolnost – nerezové kotce a klece jsou velmi odolné proti agresívním chemickým látkám a otěru (zvířecí pot, sliny a moč, kyselé deště, omak, okousání)
 • Velký výběr – možností vzhledu a technického řešení je nekonečné množství

Vyberte si ocelový nebo nerezový kotec či klec z naší produkce

Vyrábíme nerezové a ocelové kotce a klece pro zvířata ve spolupráci se zkušenými designéry a architekty, do interiérů i exteriérů. Vyberte si z nepřeberného množství variant a možností, zvolíte-li libovolnou kombinaci nerez-nerez, nerez-ocel, nerez-mosaz, nerez-dřevo, nerez-sklo, vždy bude výsledný dojem a provedení na vysoké úrovni. Anebo se spolehněte na naše zkušenosti či estetickou kreativitu našich designérů a nechejte si zpracovat designový a konstrukční návrh řešení Vašeho projektu.


Reference :

Kotec pro psa

Kotec pro psa

Kotce pro psy

Výroba kotců pro psy

Klece pro zvířata

Kotce pro psy

Klec pro velká zvířata z nerezu

Klece pro malá zvířata

Klec pro malá zvířata

Klec pro divoká zvířata

Nerezová klec pro převoz velkých šelem

Klec pro zvířata


 

 

Vyžádejte si nezávazně naši nabídku na ocelovou klec / kotec

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět poptávky

Podrobný popis

Místo realizace zakázky (vyžadováno)

Antispam : Zadejte text na obrázku
captcha

Popište prosím co nejpodrobněji Váš požadavek na ocelovou nebo nerezovou klec pro zvířata nebo kotec pro psa. Náš pracovník se Vám k Vaší poptávce vyjádří hned jak to bude možné, nejpozději však do 2 pracovních dní.