slide-15

Nerezové a ocelové výrobky & kompozitní konstrukce Bystřice nad Pernštejnem


Kdo jsme

Inox Products je konsorcium výrobních společností se zaměřením na výrobu kvalitních výrobků, zařízení a konstrukcí z nerezu a uhlíkových ocelí. Konsorcium sestává ze společností MP Klasik s.r.o., GM Project s.r.o., Mobilní pivovary s.r.o. a Pragoexport a.s. Regionálně nabízí služby také pro zákazníky v Bystřici nad Pernštejnem a okolí.

Zobrazit celý profil

Co děláme

Provádíme projektování, výrobu a montáže zařízení a konstrukcí pro domácnosti, farmacii, chemický průmysl, stavebnictví, potravinářství, gastronomii, metrologii, vodohospodářství a další obory. Poskytujeme služby zakázkové výroby z nerezu, oceli a kompozitů pro město Bystřice nad Pernštejnem a okolí .

Zobrazit celou nabídku


 

Výrobní služby

Výroba z nerezu Bystřice nad Pernštejnem – výroba nerezových zařízení a konstrukcí pro oblast města Bystřice nad Pernštejnem a okolí.
Výroba z oceli Bystřice nad Pernštejnem -zámečnické práce a výroba ocelových konstrukcí pro oblast města Bystřice nad Pernštejnem a okolí.
Výroba z kompozitů Bystřice nad Pernštejnem -výroba konstrukcí a výrobků z kompozitů pro oblast města Bystřice nad Pernštejnem a okolí.

Kontaktní informace

 

Odeslat poptávku...


 

Nabídka výrobků, zařízení a služeb INOX Products Bystřice nad Pernštejnem